Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/www/panoramadeweloper.eu/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
POMORSKA Czersk - K&K Europa Deweloper
Obiekty mieszkalne powstają w Czersku, przy ul. Pomorskiej. Mieszkania, o różnej powierzchni, oddajemy w stanie deweloperskim. Wznoszone budynki mieszkalne będą posiadały funkcjonalny rozkład mieszkań. Zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców, dlatego osiedle będzie ogrodzone oraz wyposażone w windę i parking.

Okolica

Osiedle jest świetnie zlokalizowane. Niedaleko obiektu mieszkalnego znajduje się jedna z głównych ulic miasta, ulica Starogardzka, która umożliwia szybki dojazd do centrum i pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu bloku znajduje się supermarket, sklep spożywczy, poradnia rehabilitacyjna oraz stacja benzynowa.

Osiedle będzie ogrodzone i odpowiednio zagospodarowane w nowoczesny i bezpieczny sposób. Okolica jest spokojna, doskonała dla osób ceniących sobie kontakt z naturą. Z pewnością będzie zachęcała mieszkańców do odpoczynku i spacerów.

Plany mieszkań