Panorama Chojnice


Osiedle PANORAMA to kompleks nowoczesnych mieszkań deweloperskich o wysokim standardzie. Osiedle powstaje w centrum Chojnic, przy ulicy Mickiewicza. Obiekt mieszkalny wznoszony jest z najlepszej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania posiadają funkcjonalny układ pomieszczeń oraz balkon. W sześciokondygnacyjnym budynku będzie znajdować się także podziemny parking oraz winda. Osoby zainteresowane ofertą sprzedaży mieszkań deweloperskich zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Drzwi otwarte 8-10 grudnia
Godzina 10:00-14:00

Panorama Chojnice Okolica
Okolica

Dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Dbamy o to, aby obiekty były położone w miejscu umożliwiającym szybki i łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu osiedla znajduje się sklep spożywczy, park miejski, obiekt rekreacyjny Centrum Park Chojnice z parkiem wodnym, halą sportową i boiskiem piłkarskim, plac zabaw, szkoła, apteka oraz przychodnia.

Ulica Mickiewicza to jedna z głównych ulic w mieście, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum. Budynki będą ogrodzone, dzięki czemu osiedle będzie całkowicie bezpieczne.